top of page

Video montavimas "iš arti"

Pagrindinė ir svarbiausia video montažo dalis yra kontekstinė: vientiso, logiško ir nuoseklaus turinio sudarymas sėkmingai dėliojant video klipo iškarpas į jų reikiamas vietas.

Tada seka "meniškesni" montavimo procesai: garso/spalvų gamos sutvarkymas, muzikinio fono ieškojimas, priartinimų/nutolinimų sukūrimas, papildomos medžiagos (B-roll ) įterpimas, perėjimų/tekstų/efektų dėliojimas ir t.t.

Aš turiu ilgametę patirtį dirbant su įvairiausio pobūdžio ir žanro video klipais: nuo humoristinių reels'ų iki

informatyvių Youtube'o vlogų. Video montavimui išimtinai naudoju tik Adobe "Premiere Pro".

Reprezentacinė "Swan" viešbučio reklama:

nuo rytinės kavos, maisto, vakarinių kokteilių, iki miegamųjų interjero!

Visada buvau didžiulė kompiuterinio žaidimo "Battlefield 1" fanė.

Vieną dieną nusprendžiau šiaim žaidimui atiduoti duoklę ir sukurti

muzikinį klipą, panaudojant šio žaidimo intarpus (cutscenes)

"Arsenal" klubo naujienų intro (2020)

"Fourze lightning" kėdė (2020)

Mano vienas mėgstamiausių "Žaidimo balso" video klipų - RGB geimingo kėdės apžvalga. Šią apžvalgą buvo leista padaryti neformaliu, laisvu stiliumi ir aš ta proga pasinaudojau :) Ne vienoje vietoje įdėjau juokelį, šmaikštų užrašą, linksmą situaciją ar mem'ą. Mano pastangos nenuėjo veltui!

"Coaching'o" reklama (2020)

Rodos, kad šioje reklamoje nereikėjo nieko daryti, tik reikiamose vietose uždėti baltą tekstą...Ne, man toks variantas buvo pernelyg nuobodus, taigi nusprendžiau tą tekstą įmontuoti išradingiau :) Kruopščiai ir atidžiai su "kaukės" įrankiu šį tekstą karpiau taip, jog susidarytų įspūdis, kad jis buvo matomas ne ekrane, o pačiame kalbėtojo pasaulyje (toks efektas yra matomas, kada tekstą užgožia kalbėtojo rankos ir kūnas). Darbas buvo ilgas ir sunkus, bet manau, kad rezultatas pilnai atsipirko.

Tekstas animuotas "After Effects", montuotas "Premiere" programose.

bottom of page