top of page

Įvairūs "Premiere" darbai (2015-2016)

1) Televizijos "Pūkas" laidos "Piliečių labui ir saugumui" intro.

2) Tos pačios laidos "Pašnekovas telefonu" intarpas.

3) Vasario 16-osios šventinis skirtukas.

4) Televizijos "Pūkas" laidos "Kęstučio Pūko priėmimo valandos" intro.

5) Tos pačios laidos siužetų atskyrimo skirtukas.

Iš 200 pavienių klipukų, kurie užėmė 45 GB vietos reikėjo "suklijuoti" menišką "Swan" viešbučio pristatymo filmuką: nuo rytinės kavos, maisto, vakarinių kokteilių, iki nakvynės interjero. Buvo panaudoti įvairūs "Premiere" efektai, perėjimai, laiko tampymai ir rakursų keitimai.

Reprezentacinė viešbučio reklama (2017)

"Mass Effect" įdomybės (2019)

Dažnai kuriu video apžvalgas lietuviškam kompiuterinių žaidimų kanalui "Žaidimų balsas". O kadangi esu didelė "Mass Effect" serijos gerbėja, kartą man pačiai teko garbė sukurti tekstinį scenarijų ir jį ekranizuoti :)

Viskas buvo atliekama su "Premiere", keliose vietose dar pasitarnavo ir "After Effects".

Battlefield 1 (2020)

Visada buvau didžiulė kompiuterinio žaidimo "Battlefield 1" fanė. Vieną dieną nusprendžiau šiaim žaidimui atiduoti duoklę ir padaryti muzikinį klipą.

Darbas buvo milžiniškas - klipas nesiekia trijų minučių, tačiau pačios video medžiagos buvo daugiau nei valanda. Reikėjo viską tiksliai pataikyti pagal muzikos natas, įdėti reikiamus perėjimus, laiko manipuliacijas, spalvų korekcijas.

Laimei, savaitės darbas nenuėjo perniek.

Viskas padaryta tik Adobe Premiere aplinkoje.

"Arsenal" klubo naujienų intro (2020)

"Fourze lightning" kėdė (2020)

Mano vienas mėgstamiausių "Žaidimo balso" video klipų - RGB geimingo kėdės apžvalga. Šią apžvalgą buvo leista padaryti neformaliu, laisvu stiliumi ir aš ta proga pasinaudojau :) Ne vienoje vietoje įdėjau juokelį, šmaikštų užrašą, linksmą situaciją ar mem'ą. Mano pastangos nenuėjo veltui!

"Coaching'o" reklama (2020)

Rodos, kad šioje reklamoje nereikėjo nieko daryti, tik reikiamose vietose uždėti baltą tekstą...Ne, man toks variantas buvo pernelyg nuobodus, taigi nusprendžiau tą tekstą įmontuoti išradingiau :) Kruopščiai ir atidžiai su "kaukės" įrankiu šį tekstą karpiau taip, jog susidarytų įspūdis, kad jis buvo matomas ne ekrane, o pačiame kalbėtojo pasaulyje (toks efektas yra matomas, kada tekstą užgožia kalbėtojo rankos ir kūnas). Darbas buvo ilgas ir sunkus, bet manau, kad rezultatas pilnai atsipirko.

Tekstas animuotas "After Effects", montuotas "Premiere" programose.

bottom of page