top of page

Muzikiniai skirtukai (2015)

Trys muzikiniai skirtukai televizijai "Pūkas":

1)Skirtukas popsinei muzikai;

2)Skirtukas temai "Atsukime laiką atgal", skirtas senesniems muzikiniams klipams;

3)Retro skirtukas, taip pat skirtas senesniems muzikiniams klipams.

Ketogeninės dietos reklama (2019)

Mano kurta reklama ketogeninės dietos internetinei svetainei. Visas multikas pagamintas After Effects programoje. Pirmą kartą naudojau ne objektų, o kameros judėjimą (čia toje vietoje, kur yra išvardijami tokios dietos pliusai).

"Sportas" (2018)

Pradžios vinjetė televizijos "Pūkas" trumpai gyvavusiai kassavaitinei sporto apžvalgos laidai "Sportas". 

Padaryta su After Effects programa. Daug laiko teko paaukoti iškarpant žmones iš nuotraukų "Photoshop" programa (tai buvo prieš tai, kai išmokau naudoti AE programoje esantį "Puppet Pin Tool" įrankį :)).

Rašinių konkursas (2019)

"Mokslo sriubai" kurtas reklaminis kllipukas, skirtas reklamuoti tuomentinį rašinių konkursą.

Čia buvo mano pirmasis darbas, kuriame naudojau cut-out tipo animaciją ne "Flash", o "After Effects" programoje.

Visi piešinukai buvo nupiešti "Photoshop", dėl šios priežasties jie atrodo kiek kitaip nei visi mano prieš tai daryti darbai "Flash" programoje.

"Purvini šokiai" muzikinis klipas (2020)

Mano pieštas ir animuotas muzikinis klipas Indrės Juodeikienės dainai "Purvini šokiai". Idėja, stilius, piešinukai ir animacija daryti mano rankomis. Naudoti "After Effects" ir "Photoshop".

"Iš patrankos" intro (2020)

Intro "Arsenal" futbolo komandos naujienų apžvalgai "Iš patrankos". Norėjau padaryti kažką įmantraus, taigi video klipuko pradžioje panaudojau pokadrinę animaciją - kiekvienas kadras buvo pieštas ranka ant bėgančio futbolininko video. Šį video klipą užsakė FB grupė "kanonieriai".

"Geltonų plytų kelias" (2020)

"Afrika" (2021)

"Keistuolių teatras" savo Youtube paskyroje turi aibę muzikinių klipų ir dviem iš jų man atiteko garbė piešti animuotą foną :) Čia matote visiems girdėtą ir žinomą "Geltonų plytų kelio" muzikinį klipą. Aktoriai filmavosi prieš žaliąjį ekraną, o aš su "After Effects" jiems nupiešiau/suanimavau judantį background'ą.

Ir štai antrasis "Keistuolių teatro" animuotas muzikinis klipas, prie kurio aš dirbau iš kart po "Geltonųjų plytų kelio"! Sakant atvirai, šiam animuotą foną kurti man patiko žymiai labiau, kadangi čia buvo galima pagal dainos žodžius įterpti įvairius Afrikos gyvūnus :)

Animuota nindzė (2021)

Paprastas, kelių Photoshop'o paveiksliukų animuotas .gif'as, kurį paprašė sukurti mano darbovietė savo instagram paskyrai :)

bottom of page