Muzikiniai skirtukai (2015)

Trys muzikiniai skirtukai televizijai "Pūkas":

1)Skirtukas popsinei muzikai;

2)Skirtukas temai "Atsukime laiką atgal", skirtas senesniems muzikiniams klipams;

3)Retro skirtukas, taip pat skirtas senesniems muzikiniams klipams.

P-47 Thunderbolt (2019)

Buvau sukūrus ne vieną video klipą apie istorinę karinę techniką Youtube kanalui "Interesting History". Šis, mano nuomone, apie naikintuvą P-47, yra įspūdingiausias. Šiame kanale taip pat rasit ir daugiau mano kūrybos ;)

Šiam video klipui sukurti buvo naudotos "Photoshop" ir "After Effects" programos, o siekiant imituoti dinaminę grafiką buvo naudojamos primityvios animacijos rūšys, "kaukės" ir kiti efektai.

"Sportas" (2018)

Pradžios vinjetė televizijos "Pūkas" trumpai gyvavusiai kassavaitinei sporto apžvalgos laidai "Sportas". 

Padaryta su After Effects programa. Daug laiko teko paaukoti iškarpant žmones iš nuotraukų "Photoshop" programa (tai buvo prieš tai, kai išmokau naudoti AE programoje esantį "Puppet Pin Tool" įrankį :)).

Rašinių konkursas (2019)

"Mokslo sriubai" kurtas reklaminis kllipukas, skirtas reklamuoti tuomentinį rašinių konkursą.

Čia buvo mano pirmasis darbas, kuriame naudojau cut-out tipo animaciją ne "Flash", o "After Effects" programoje.

Visi piešinukai buvo nupiešti "Photoshop", dėl šios priežasties jie atrodo kiek kitaip nei visi mano prieš tai daryti darbai "Flash" programoje.

Ketogeninės dietos reklama (2019)

"Purvini šokiai" muzikinis klipas (2020)

Mano kurta reklama ketogeninės dietos internetinei svetainei. Visas multikas pagamintas After Effects programoje. Pirmą kartą naudojau ne objektų, o kameros judėjimą (čia toje vietoje, kur yra išvardijami tokios dietos pliusai).

Mano pieštas ir animuotas muzikinis klipas Indrės Juodeikienės dainai "Purvini šokiai". Idėja, stilius, piešinukai ir animacija daryti mano rankomis. Naudoti "After Effects" ir "Photoshop".

"Iš patrankos" intro (2020)

Intro "Arsenal" futbolo komandos naujienų apžvalgai "Iš patrankos". Norėjau padaryti kažką įmantraus, taigi video klipuko pradžioje panaudojau pokadrinę animaciją - kiekvienas kadras buvo pieštas ranka ant bėgančio futbolininko video. Šį video klipą užsakė FB grupė "kanonieriai".