Išplėstinės realybės dinozauras


Išplėstinė realybė (angl. augmented reality) - realybė, kuri yra papildyta. Vienas iš įdomesnių mūsų atliktų laboratorinių darbų - AR programėlės sukūrimas.

Darbo metu buvo sukurtas judantis modelis "Blender" programa. Šis, įkeltas į reikiamą skriptų biblioteką turintį "Unity" žaidimų variklį, buvo paverstas į specialią programėlę. Kompiuterio kamerai užfiksavus tam tikrą paveiskliuką/markerį, šis savo ekrane ant markerio atvaizduoja žalią judantį dinozaurą.

Nuotraukoje pavaizduotas planšetinio kompiuterio ekrano vaizdas, kurio kamera buvo nukreipta į markerį.

Adapyvi interaktyvi aplinka
(magistro darbas)

Mano magistro darbo tikslas buvo sukurti adaptyvią aplinką, kuri realiu laiku kistų priklausomai nuo prieš ją sėdinčio vartotojo emocinio būvio. Šiam darbui "skendimo simuliatoriaus" aplinką kūriau "Unity" žaidimų varikliu. Ši aplinka nuskaitydavo žmogaus EEG supaprastintus įverčius ir pagal juos pritaikydavo aplinkos atvaizdavimą - žmogui nusiraminus jo avataras plūduriuodavo vandens paviršiuje, o pradėjus jaudintis ir erzintis, šis palaipsniui grimzdavo žemyn. Video klipe vaizduojamas realus mano kurto darbo veikimas - skaičius esantis viršuje rodo žaidėjo susierzinimo įvertį: kuo šis didesnius, tuo smarkiau aplinkos avataras skęsta. 

Visiogarden3D


Mūsų masyvus pusmečio projektas - trimatė sodo dizaino programa. Aš buvau atsakinga už visą programavimą ir kai kuriuos grafinio dizaino sprendimus.

Skriptų rašymas buvo didelis iššūkis - mano C# žinios po šio darbo išaugo trigubai :)

Šį projektą galite rasti adresu www.visiogarden.lt

Beje, reklaminis video klipas irgi yra kurtas mano rankomis.